Hosta Piknik Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Hosta Piknik

Tam adres bilgisi Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. 2/B Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 212 32 46 şeklindedir. Firmality ile Hosta Piknik konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hosta Piknik konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hosta Piknik konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hosta Piknik, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hosta Piknik hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hosta Piknik telefon numarası nedir?

Hosta Piknik kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 212 32 46 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Hosta Piknik nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Hosta Piknik Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. 2/B Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Hosta Piknik

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi