Hosta Piknik Tunalı Şubesi Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Hosta Piknik Tunalı Şubesi

Tam adres bilgisi Barbaros Mah. Tunalı Hilmi Cad. 93/B Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 426 01 35 şeklindedir. Firmality ile Hosta Piknik Tunalı Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Hosta Piknik Tunalı Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Hosta Piknik Tunalı Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Hosta Piknik Tunalı Şubesi, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Hosta Piknik Tunalı Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Hosta Piknik Tunalı Şubesi iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Hosta Piknik Tunalı Şubesi iletişim numarası 0312 426 01 35 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Hosta Piknik Tunalı Şubesi nasıl gidilir?

Hosta Piknik Tunalı Şubesi Barbaros Mah. Tunalı Hilmi Cad. 93/B Çankaya, Ankara aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Hosta Piknik Tunalı Şubesi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Hosta Piknik Tunalı Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi