Huzur Çiğköfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Huzur Çiğköfte

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. 5. Sok. 1/ İkitelli, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 696 62 45 şeklindedir. Firmality ile Huzur Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Huzur Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Huzur Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Huzur Çiğköfte, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Huzur Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Huzur Çiğköfte telefon numarası kaçtır?

Huzur Çiğköfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0212 696 62 45 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Huzur Çiğköfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Huzur Çiğköfte adresi Atatürk Mah. 5. Sok. 1/ İkitelli, Küçükçekmece, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Huzur Çiğköfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Huzur Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi