İkizler Tatlı Ve Döner Salonu Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

İkizler Tatlı Ve Döner Salonu

Tam adres bilgisi Kayalıbağ Mah. Atatürk Cad. Özel Sancak İşh. Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 363 21 08 şeklindedir. Firmality ile İkizler Tatlı Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İkizler Tatlı Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İkizler Tatlı Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İkizler Tatlı Ve Döner Salonu, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İkizler Tatlı Ve Döner Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İkizler Tatlı Ve Döner Salonu irtibat numarası nedir?

İkizler Tatlı Ve Döner Salonu, irtibat numarası 0322 363 21 08 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, İkizler Tatlı Ve Döner Salonu detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

İkizler Tatlı Ve Döner Salonu konumu nerededir?

İkizler Tatlı Ve Döner Salonu konumu Kayalıbağ Mah. Atatürk Cad. Özel Sancak İşh. Seyhan, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz İkizler Tatlı Ve Döner Salonu detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > İkizler Tatlı Ve Döner Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi