İklim Döner Dondurma Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

İklim Döner Dondurma

Tam adres bilgisi Belediye Evleri Mah. 84029. Sok. Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 248 38 28 şeklindedir. Firmality ile İklim Döner Dondurma konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İklim Döner Dondurma konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İklim Döner Dondurma konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İklim Döner Dondurma, Adana Çukurova dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İklim Döner Dondurma hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İklim Döner Dondurma irtibat numarası nedir?

İklim Döner Dondurma, irtibat numarası 0322 248 38 28 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, İklim Döner Dondurma detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

İklim Döner Dondurma nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan İklim Döner Dondurma Belediye Evleri Mah. 84029. Sok. Çukurova, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Dönerciler > İklim Döner Dondurma

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi