İlgim Cafe Ve Pizza Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunmaktadır. Adana Yüreğir ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Yüreğir dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

İlgim Cafe Ve Pizza

Tam adres bilgisi Yavuzlar Mah. Orhan Kemal Blv. 205/A Yüreğir, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 325 00 10 şeklindedir. Firmality ile İlgim Cafe Ve Pizza konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İlgim Cafe Ve Pizza konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İlgim Cafe Ve Pizza konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İlgim Cafe Ve Pizza, Adana Yüreğir dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İlgim Cafe Ve Pizza hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İlgim Cafe Ve Pizza telefon numarası nedir?

İlgim Cafe Ve Pizza kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 325 00 10 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

İlgim Cafe Ve Pizza nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan İlgim Cafe Ve Pizza Yavuzlar Mah. Orhan Kemal Blv. 205/A Yüreğir, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Yüreğir > Dönerciler > İlgim Cafe Ve Pizza

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi