İskenderiye Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

İskenderiye

Tam adres bilgisi Reşatbey Mah. Atatürk Cad. 8 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 363 55 71 şeklindedir. Firmality ile İskenderiye konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İskenderiye konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İskenderiye konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İskenderiye, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İskenderiye hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İskenderiye telefon numarası nedir?

İskenderiye kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 363 55 71 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

İskenderiye nasıl gidilir?

İskenderiye Reşatbey Mah. Atatürk Cad. 8 Seyhan, Adana aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için İskenderiye ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > İskenderiye

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi