İskenderiye Döner Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

İskenderiye Döner

Tam adres bilgisi Toros Mah. Turgut Özal Blv. 193/D Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 234 96 96 şeklindedir. Firmality ile İskenderiye Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İskenderiye Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İskenderiye Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İskenderiye Döner, Adana Çukurova dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İskenderiye Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İskenderiye Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, İskenderiye Döner iletişim numarası 0322 234 96 96 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

İskenderiye Döner yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan İskenderiye Döner yol tarifi için Toros Mah. Turgut Özal Blv. 193/D Çukurova, Adana olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için İskenderiye Döner detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Dönerciler > İskenderiye Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi