İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi Çiğ Köfte

Gürpınar Mah. Eski Pazar Sok. 2/B Beylikdüzü, İstanbul

İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tam adres bilgisi Gürpınar Mah. Eski Pazar Sok. 2/B Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0537 678 63 89 şeklindedir. Firmality ile İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi ile irtibata geçmek için, 0537 678 63 89 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi nasıl gidilir?

İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi Gürpınar Mah. Eski Pazar Sok. 2/B Beylikdüzü, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > İstanbul Çiğ Köfte Gürpınar Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi