İstanbul Çiğköfte Hatay ilimizin Kırıkhan ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Kırıkhan ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Kırıkhan çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

İstanbul Çiğköfte

Tam adres bilgisi Kurtuluş Mah. İnönü Blv. 22 Tuba Plaza Kırıkhan, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0551 953 82 12 şeklindedir. Firmality ile İstanbul Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İstanbul Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İstanbul Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İstanbul Çiğköfte, Hatay Kırıkhan çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İstanbul Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İstanbul Çiğköfte iletişim hattı nedir?

İstanbul Çiğköfte, iletişim hattı 0551 953 82 12 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, İstanbul Çiğköfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

İstanbul Çiğköfte nasıl gidilir?

İstanbul Çiğköfte Kurtuluş Mah. İnönü Blv. 22 Tuba Plaza Kırıkhan, Hatay aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için İstanbul Çiğköfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Kırıkhan > Çiğ Köfte > İstanbul Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi