İstanbul Döner Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

İstanbul Döner

Tam adres bilgisi Yeşilyurt Mah. Alparslan Türkeş Blv. 36/E Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 226 46 67 şeklindedir. Firmality ile İstanbul Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İstanbul Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İstanbul Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İstanbul Döner, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İstanbul Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İstanbul Döner telefon numarası nedir?

İstanbul Döner kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 226 46 67 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

İstanbul Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan İstanbul Döner Yeşilyurt Mah. Alparslan Türkeş Blv. 36/E Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > İstanbul Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi