İstanbul Döner Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

İstanbul Döner

Tam adres bilgisi İsmetpaşa Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 432 17 17 şeklindedir. Firmality ile İstanbul Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

İstanbul Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. İstanbul Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

İstanbul Döner, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. İstanbul Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

İstanbul Döner irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan İstanbul Döner ile irtibata geçmek için, 0322 432 17 17 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için İstanbul Döner detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

İstanbul Döner konumu nerededir?

İstanbul Döner konumu İsmetpaşa Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Seyhan, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz İstanbul Döner detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > İstanbul Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi