Kahta Çiğ Köfte Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şehitkamil ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şehitkamil çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Pirsultan Mah. 113 Nolu Cad. 115/A Şehitkamil, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0542 690 83 56 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte, Gaziantep Şehitkamil çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kahta Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0542 690 83 56 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kahta Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Kahta Çiğ Köfte Pirsultan Mah. 113 Nolu Cad. 115/A Şehitkamil, Gaziantep aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Kahta Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şehitkamil > Çiğ Köfte > Kahta Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi