Kahta Çiğ Köfte Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şahinbey çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Akkent Mah. 134012 Nolu Cad. Şahinbey, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0342 371 33 30 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte, Gaziantep Şahinbey çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Kahta Çiğ Köfte, iletişim hattı 0342 371 33 30 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Kahta Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Kahta Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Kahta Çiğ Köfte Akkent Mah. 134012 Nolu Cad. Şahinbey, Gaziantep aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Kahta Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şahinbey > Çiğ Köfte > Kahta Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi