Kahta Çiğ Köfte Mersin ilimizin Toroslar ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Toroslar ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Toroslar çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Zeki Ayan Mah. Kuvayi Milliye Cad. 253 Toroslar, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0543 434 78 80 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte, Mersin Toroslar çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Kahta Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0543 434 78 80 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Kahta Çiğ Köfte adresi Zeki Ayan Mah. Kuvayi Milliye Cad. 253 Toroslar, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Kahta Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Toroslar > Çiğ Köfte > Kahta Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi