Kahta Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi İstasyon Mah. Kömürcü Yolu 3 Dk:1 Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0536 471 21 67 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kahta Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0536 471 21 67 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kahta Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Kahta Çiğ Köfte İstasyon Mah. Kömürcü Yolu 3 Dk:1 Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Kahta Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Kahta Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi