Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta

Tam adres bilgisi Barış Mah. Zafer Cad. Bestekar Sok. 5 Piramit Evleri B-1 Blok Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 806 72 05 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta ile irtibata geçmek için, 0212 806 72 05 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta konumu nerededir?

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta konumu Barış Mah. Zafer Cad. Bestekar Sok. 5 Piramit Evleri B-1 Blok Beylikdüzü, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi