Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta

Tam adres bilgisi Yeşilova Mah. 1012. Sok. 10 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 592 63 91 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta iletişim hattı nedir?

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta, iletişim hattı 0212 592 63 91 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta adresi Yeşilova Mah. 1012. Sok. 10 Küçükçekmece, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Kahta Çiğ Köfte Bilal Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi