Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şehitkamil ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şehitkamil çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi

Tam adres bilgisi Yeşilova Mah. Korutürk Cad. 61/A Şehitkamil, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0553 687 99 02 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi, Gaziantep Şehitkamil çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi iletişim numarası 0553 687 99 02 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi Yeşilova Mah. Korutürk Cad. 61/A Şehitkamil, Gaziantep adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şehitkamil > Çiğ Köfte > Kahta Çiğ Köfte Karşıyaka Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi