Kahta Çiğ Köftecisi İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Fevzi Çakmak Mah. Sultan Murat Cad. 84 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 424 26 02 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köftecisi, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğ Köftecisi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kahta Çiğ Köftecisi ile irtibata geçmek için, 0212 424 26 02 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kahta Çiğ Köftecisi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Kahta Çiğ Köftecisi nasıl gidilir?

Kahta Çiğ Köftecisi Fevzi Çakmak Mah. Sultan Murat Cad. 84 Küçükçekmece, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Kahta Çiğ Köftecisi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Kahta Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi