Kahta Çiğköfte İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahta Çiğköfte

Tam adres bilgisi Altayçeşme Mah. Esenlik Sok. 3/A Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 459 18 81 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğköfte, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğköfte telefon numarası kaçtır?

Kahta Çiğköfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 459 18 81 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Kahta Çiğköfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kahta Çiğköfte Altayçeşme Mah. Esenlik Sok. 3/A Maltepe, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Kahta Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi