Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şahinbey çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tam adres bilgisi Karataş Mah. 400 Nolu Cad. 50 Uğur Center İş Mrk. Şahinbey, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0342 371 76 08 şeklindedir. Firmality ile Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi, Gaziantep Şahinbey çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi ile irtibata geçmek için, 0342 371 76 08 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi nasıl gidilir?

Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi Karataş Mah. 400 Nolu Cad. 50 Uğur Center İş Mrk. Şahinbey, Gaziantep aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şahinbey > Çiğ Köfte > Kahta Çiğköfte Bilal Usta Karataş Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi