Kahtalı Çiğköfte İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kahtalı Çiğköfte

Tam adres bilgisi Büyükşehir Mah. Beylicium AVM Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0535 364 75 31 şeklindedir. Firmality ile Kahtalı Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kahtalı Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kahtalı Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kahtalı Çiğköfte, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kahtalı Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kahtalı Çiğköfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kahtalı Çiğköfte ile irtibata geçmek için, 0535 364 75 31 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kahtalı Çiğköfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Kahtalı Çiğköfte konumu nerededir?

Kahtalı Çiğköfte konumu Büyükşehir Mah. Beylicium AVM Beylikdüzü, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Kahtalı Çiğköfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Kahtalı Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi