Kale Döner Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Keçiören dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Kale Döner

Tam adres bilgisi Kavacık Subayevleri Mah. Fahrettin Altay Cad. 12/A Keçiören, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 316 01 88 şeklindedir. Firmality ile Kale Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kale Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kale Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kale Döner, Ankara Keçiören dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kale Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kale Döner telefon numarası nedir?

Kale Döner kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 316 01 88 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Kale Döner konumu nerededir?

Kale Döner konumu Kavacık Subayevleri Mah. Fahrettin Altay Cad. 12/A Keçiören, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Kale Döner detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Keçiören > Dönerciler > Kale Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi