Kamelya Piknik Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Kamelya Piknik

Tam adres bilgisi İlker Mah. 752 Cad. 179 Dikmen, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 481 86 56 şeklindedir. Firmality ile Kamelya Piknik konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kamelya Piknik konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kamelya Piknik konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kamelya Piknik, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kamelya Piknik hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kamelya Piknik irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kamelya Piknik ile irtibata geçmek için, 0312 481 86 56 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kamelya Piknik detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Kamelya Piknik nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kamelya Piknik İlker Mah. 752 Cad. 179 Dikmen, Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Kamelya Piknik

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi