Kaptan Döner Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunmaktadır. Adana Yüreğir ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Yüreğir dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Kaptan Döner

Tam adres bilgisi Selahattin Eyyubi Mah. Kozan Cad. 477 Yüreğir, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 329 64 64 şeklindedir. Firmality ile Kaptan Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kaptan Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kaptan Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kaptan Döner, Adana Yüreğir dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kaptan Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kaptan Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Kaptan Döner iletişim numarası 0322 329 64 64 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Kaptan Döner nasıl gidilir?

Kaptan Döner Selahattin Eyyubi Mah. Kozan Cad. 477 Yüreğir, Adana aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Kaptan Döner ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Yüreğir > Dönerciler > Kaptan Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi