Kebo Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Kebo Döner

Tam adres bilgisi Yukarı Bahçelievler Mah. 7. Cad. 34 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 223 28 38 şeklindedir. Firmality ile Kebo Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kebo Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kebo Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kebo Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kebo Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kebo Döner irtibat numarası nedir?

Kebo Döner, irtibat numarası 0312 223 28 38 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Kebo Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Kebo Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kebo Döner Yukarı Bahçelievler Mah. 7. Cad. 34 Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Kebo Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi