Kebo Tunalı Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Kebo Tunalı

Tam adres bilgisi Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 100 Dk:3 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 426 53 26 şeklindedir. Firmality ile Kebo Tunalı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kebo Tunalı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kebo Tunalı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kebo Tunalı, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kebo Tunalı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kebo Tunalı irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kebo Tunalı ile irtibata geçmek için, 0312 426 53 26 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Kebo Tunalı detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Kebo Tunalı nasıl gidilir?

Kebo Tunalı Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. 100 Dk:3 Çankaya, Ankara aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Kebo Tunalı ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Kebo Tunalı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi