Kervan Cafe Döner Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Kervan Cafe Döner

Tam adres bilgisi Çınarlı Mah. İnönü Cad. Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 363 59 07 şeklindedir. Firmality ile Kervan Cafe Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kervan Cafe Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kervan Cafe Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kervan Cafe Döner, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kervan Cafe Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kervan Cafe Döner telefon numarası nedir?

Kervan Cafe Döner kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 363 59 07 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Kervan Cafe Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kervan Cafe Döner Çınarlı Mah. İnönü Cad. Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Kervan Cafe Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi