Kınık Lezzet Döner Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Kınık Lezzet Döner

Tam adres bilgisi Yeşilyurt Mah. Karaafat Cad. 118 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 225 17 45 şeklindedir. Firmality ile Kınık Lezzet Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kınık Lezzet Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kınık Lezzet Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kınık Lezzet Döner, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kınık Lezzet Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kınık Lezzet Döner irtibat numarası nedir?

Kınık Lezzet Döner, irtibat numarası 0322 225 17 45 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Kınık Lezzet Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Kınık Lezzet Döner yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Kınık Lezzet Döner yol tarifi için Yeşilyurt Mah. Karaafat Cad. 118 Seyhan, Adana olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Kınık Lezzet Döner detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Kınık Lezzet Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi