Komagene İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Komagene

Tam adres bilgisi Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. 451/A Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 352 65 50 şeklindedir. Firmality ile Komagene konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene iletişim hattı nedir?

Komagene, iletişim hattı 0216 352 65 50 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Komagene detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Komagene konumu nerededir?

Komagene konumu Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. 451/A Maltepe, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Komagene detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Komagene

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi