Komagene Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Büyükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Büyükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Büyükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Komagene Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 855 69 69 şeklindedir. Firmality ile Komagene Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte, İstanbul Büyükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Komagene Çiğ Köfte iletişim numarası 0212 855 69 69 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte konumu nerededir?

Komagene Çiğ Köfte konumu Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. Beylikdüzü, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Komagene Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Büyükçekmece > Çiğ Köfte > Komagene Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi