Komagene Çiğ Köfte Yozgat ilimizin Sorgun ilçesinde bulunmaktadır. Yozgat Sorgun ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Yozgat Sorgun çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Komagene Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Bahçelievler Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 22/B Sorgun, Yozgat şeklindeyken, telefon numarası 0354 415 05 05 şeklindedir. Firmality ile Komagene Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte, Yozgat Sorgun çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Komagene Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0354 415 05 05 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Komagene Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Komagene Çiğ Köfte Bahçelievler Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 22/B Sorgun, Yozgat aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Komagene Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Yozgat > Sorgun > Çiğ Köfte > Komagene Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi