Komagene Çiğköfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Komagene Çiğköfte

Tam adres bilgisi Feneryolu Mah. Bağdat Cad. Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 330 01 99 şeklindedir. Firmality ile Komagene Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene Çiğköfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene Çiğköfte iletişim hattı nedir?

Komagene Çiğköfte, iletişim hattı 0216 330 01 99 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Komagene Çiğköfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Komagene Çiğköfte nasıl gidilir?

Komagene Çiğköfte Feneryolu Mah. Bağdat Cad. Kadıköy, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Komagene Çiğköfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Komagene Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi