Komagene Etsiz Çiğ Köfte Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Ergenekon Mah. Atatürk Blv. 201/B Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 625 60 65 şeklindedir. Firmality ile Komagene Etsiz Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene Etsiz Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene Etsiz Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene Etsiz Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Komagene Etsiz Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0324 625 60 65 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Komagene Etsiz Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Komagene Etsiz Çiğ Köfte Ergenekon Mah. Atatürk Blv. 201/B Tarsus, Mersin adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Komagene Etsiz Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi