Komagene Etsiz Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. 113 Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 340 55 34 şeklindedir. Firmality ile Komagene Etsiz Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Komagene Etsiz Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Komagene Etsiz Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Komagene Etsiz Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Komagene Etsiz Çiğ Köfte iletişim numarası 0216 340 55 34 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte konumu nerededir?

Komagene Etsiz Çiğ Köfte konumu Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. 113 Kadıköy, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Komagene Etsiz Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Komagene Etsiz Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi