Kudret Efe İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Kudret Efe

Tam adres bilgisi Zühtüpaşa Mah. Şehir Kahya Sok. Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 338 02 02 şeklindedir. Firmality ile Kudret Efe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Kudret Efe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Kudret Efe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Kudret Efe, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Kudret Efe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Kudret Efe telefon numarası kaçtır?

Kudret Efe kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 338 02 02 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Kudret Efe konumu nerededir?

Kudret Efe konumu Zühtüpaşa Mah. Şehir Kahya Sok. Kadıköy, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Kudret Efe detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Kudret Efe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi