Lagash Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Lagash Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. 35 Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 856 10 51 şeklindedir. Firmality ile Lagash Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Lagash Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Lagash Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Lagash Çiğ Köfte, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Lagash Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Lagash Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Lagash Çiğ Köfte iletişim numarası 0212 856 10 51 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Lagash Çiğ Köfte konumu nerededir?

Lagash Çiğ Köfte konumu Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. 35 Beylikdüzü, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Lagash Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Lagash Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi