Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi Çiğ Köfte

Taşucu Mah. İsmet İnönü Cad. 6/E Silifke, Mersin

Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi Mersin ilimizin Silifke ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Silifke ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Silifke çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi

Tam adres bilgisi Taşucu Mah. İsmet İnönü Cad. 6/E Silifke, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0555 081 40 50 şeklindedir. Firmality ile Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi, Mersin Silifke çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi ile irtibata geçmek için, 0555 081 40 50 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi adresi Taşucu Mah. İsmet İnönü Cad. 6/E Silifke, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Silifke > Çiğ Köfte > Lezizhan Çiğ Köfte Taşucu Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi