Lezzet Dürüm Döner Gümüşhane ilimizin Kelkit ilçesinde bulunmaktadır. Gümüşhane Kelkit ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gümüşhane Kelkit dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Lezzet Dürüm Döner

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. Aydın Doğan Cad. 128/A Kelkit, Gümüşhane şeklindeyken, telefon numarası 0456 317 17 07 şeklindedir. Firmality ile Lezzet Dürüm Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Lezzet Dürüm Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Lezzet Dürüm Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Lezzet Dürüm Döner, Gümüşhane Kelkit dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Lezzet Dürüm Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Lezzet Dürüm Döner irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Lezzet Dürüm Döner ile irtibata geçmek için, 0456 317 17 07 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Lezzet Dürüm Döner detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Lezzet Dürüm Döner konumu nerededir?

Lezzet Dürüm Döner konumu Cumhuriyet Mah. Aydın Doğan Cad. 128/A Kelkit, Gümüşhane adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Lezzet Dürüm Döner detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gümüşhane > Kelkit > Dönerciler > Lezzet Dürüm Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi