Lezzet Evi Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Lezzet Evi

Tam adres bilgisi Yenibaraj Mah. Hacı Ömer Sabancı Cad. 68019. Sok. 16/B Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 228 05 06 şeklindedir. Firmality ile Lezzet Evi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Lezzet Evi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Lezzet Evi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Lezzet Evi, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Lezzet Evi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Lezzet Evi irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Lezzet Evi ile irtibata geçmek için, 0322 228 05 06 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Lezzet Evi detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Lezzet Evi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Lezzet Evi Yenibaraj Mah. Hacı Ömer Sabancı Cad. 68019. Sok. 16/B Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Lezzet Evi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi