Lezzet İskender Iğdır ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Iğdır Merkez ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Iğdır Merkez dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Lezzet İskender

Tam adres bilgisi Söğütlü Mah. Atatürk Cad. 48 Iğdır Merkez, Iğdır şeklindeyken, telefon numarası 0476 227 16 50 şeklindedir. Firmality ile Lezzet İskender konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Lezzet İskender konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Lezzet İskender konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Lezzet İskender, Iğdır Merkez dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Lezzet İskender hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Lezzet İskender iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Lezzet İskender iletişim numarası 0476 227 16 50 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Lezzet İskender konumu nerededir?

Lezzet İskender konumu Söğütlü Mah. Atatürk Cad. 48 Iğdır Merkez, Iğdır adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Lezzet İskender detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Iğdır > Merkez > Dönerciler > Lezzet İskender

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi