Limos Döner Tunceli ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Tunceli Merkez ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Tunceli Merkez dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Limos Döner

Tam adres bilgisi Moğultay Mah. İnönü Cad. Tunceli Merkez, Tunceli şeklindeyken, telefon numarası 0428 212 30 62 şeklindedir. Firmality ile Limos Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Limos Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Limos Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Limos Döner, Tunceli Merkez dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Limos Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Limos Döner telefon numarası nedir?

Limos Döner kayıtlarımıza göre telefon numarası 0428 212 30 62 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Limos Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Limos Döner Moğultay Mah. İnönü Cad. Tunceli Merkez, Tunceli adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Tunceli > Merkez > Dönerciler > Limos Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi