London Tavuk Döner Gümüşhane ilimizin Kelkit ilçesinde bulunmaktadır. Gümüşhane Kelkit ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gümüşhane Kelkit dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

London Tavuk Döner

Tam adres bilgisi Büyükcami Mah. Aydın Doğan Cad. 79/A Kelkit, Gümüşhane şeklindeyken, telefon numarası 0456 317 16 49 şeklindedir. Firmality ile London Tavuk Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

London Tavuk Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. London Tavuk Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

London Tavuk Döner, Gümüşhane Kelkit dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. London Tavuk Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

London Tavuk Döner irtibat numarası nedir?

London Tavuk Döner, irtibat numarası 0456 317 16 49 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, London Tavuk Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

London Tavuk Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan London Tavuk Döner Büyükcami Mah. Aydın Doğan Cad. 79/A Kelkit, Gümüşhane adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gümüşhane > Kelkit > Dönerciler > London Tavuk Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi