Maraşlı Dürüm Salonu Gümüşhane ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Gümüşhane Merkez ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gümüşhane Merkez dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Maraşlı Dürüm Salonu

Tam adres bilgisi Hasanbey Mah. Cumhuriyet Cad. 74/A Gümüşhane Merkez, Gümüşhane şeklindeyken, telefon numarası 0456 213 36 75 şeklindedir. Firmality ile Maraşlı Dürüm Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Maraşlı Dürüm Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Maraşlı Dürüm Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Maraşlı Dürüm Salonu, Gümüşhane Merkez dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Maraşlı Dürüm Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Maraşlı Dürüm Salonu irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Maraşlı Dürüm Salonu ile irtibata geçmek için, 0456 213 36 75 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Maraşlı Dürüm Salonu detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Maraşlı Dürüm Salonu nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Maraşlı Dürüm Salonu Hasanbey Mah. Cumhuriyet Cad. 74/A Gümüşhane Merkez, Gümüşhane adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gümüşhane > Merkez > Dönerciler > Maraşlı Dürüm Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi