Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Sahrayı Cedit Mah. Mümin Deresi Sok. 30 Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 368 57 00 şeklindedir. Firmality ile Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte, iletişim hattı 0216 368 57 00 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte adresi Sahrayı Cedit Mah. Mümin Deresi Sok. 30 Kadıköy, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Mehmet Yılmaz Çalış Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi