Melita Çiğ Köfte Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şahinbey çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Melita Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Şahintepe Mah. 133394 Nolu Cad. 15 Şahinbey, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0342 371 26 69 şeklindedir. Firmality ile Melita Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Melita Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Melita Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Melita Çiğ Köfte, Gaziantep Şahinbey çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Melita Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Melita Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Melita Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0342 371 26 69 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Melita Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Melita Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Melita Çiğ Köfte Şahintepe Mah. 133394 Nolu Cad. 15 Şahinbey, Gaziantep aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Melita Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şahinbey > Çiğ Köfte > Melita Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi