Menekşe Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Menekşe Döner

Tam adres bilgisi Kızılay Mah. Menekşe Sok. 9 Yenişehir, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 425 70 07 şeklindedir. Firmality ile Menekşe Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Menekşe Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Menekşe Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Menekşe Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Menekşe Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Menekşe Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Menekşe Döner iletişim numarası 0312 425 70 07 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Menekşe Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Menekşe Döner Kızılay Mah. Menekşe Sok. 9 Yenişehir, Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Menekşe Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi