Merkez Dürüm Gümüşhane ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Gümüşhane Merkez ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gümüşhane Merkez dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Merkez Dürüm

Tam adres bilgisi Karaer Mah. Atatürk Cad. Gümüşhane Merkez, Gümüşhane şeklindeyken, telefon numarası 0456 213 01 11 şeklindedir. Firmality ile Merkez Dürüm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Merkez Dürüm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Merkez Dürüm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Merkez Dürüm, Gümüşhane Merkez dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Merkez Dürüm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Merkez Dürüm irtibat numarası nedir?

Merkez Dürüm, irtibat numarası 0456 213 01 11 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Merkez Dürüm detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Merkez Dürüm nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Merkez Dürüm Karaer Mah. Atatürk Cad. Gümüşhane Merkez, Gümüşhane adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gümüşhane > Merkez > Dönerciler > Merkez Dürüm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi