Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Çiğ Köfte

Yeni Mah. Kasım Ekenler Blv. 25 Tarsus, Mersin

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Yeni Mah. Kasım Ekenler Blv. 25 Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 626 26 33 şeklindedir. Firmality ile Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi iletişim numarası 0324 626 26 33 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Yeni Mah. Kasım Ekenler Blv. 25 Tarsus, Mersin adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi